Nabídka

Zájmové kroužky ZŠ Kbely

Pořádám odpolední zájmové kroužky po školním vyučování v učebnách ZŠ Albrechtická. Pokud máš zájem o zábavnou, jednoduchou a srozumitelnou angličtinu, podívej se, jestli najdeš ten správný kroužek.

Zájmové kroužky ZŠ Satalice

Pořádám odpolední zájmové kroužky po školním vyučování i v Satalicích. Pokud máš zájem o zábavnou, jednoduchou a srozumitelnou angličtinu, podívej se, jestli najdeš ten správný kroužek.

Individuální lekce

Pokud potřebuješ dovysvětlit gramatiku, získat náskok před ostatními, povídat si s anglickým kamarádem nebo kamarádkou nebo třeba hledáš intenzivní výuku před pobytem v zahraničí, tak individuální lekce budou pro tebe to pravé. Pokud jsi spíš týmový hráč a lépe se ti učí ve dvou, nebo jsou individuální lekce pro tebe moc drahé, nabízím i párové lekce.

Přípravné kurzy

Příprava na Cambridge kurzy, maturitu, nebo na přechod na střední školu není žádný problém. Vyber si z kurzů ten, který se ti nejvíce hodí.

Překlady

Ať už potřebujete přeložit cokoliv, určitě se nějak domluvíme. Stačí poslat zadání a časový termín, abych mohl udělat cenovou nabídku.

Co říkají moji studenti?