O nás

Martin Bosák

Můj příběh

Při pohledu na tyto stránky by se mohlo zdát, že jsem se se znalostí anglického jazyka narodil, ale opak je pravdou. Možná mi to nebudete věřit, ale i já jsem s angličtinou měl problémy. Na základní i střední škole jsem byl v horších skupinách a rozhodně se nedalo říct, že bych exceloval. Jak je tedy možné, že teď angličtinu učím a chci v tom pokračovat i mimo školu?

Někomu je prostě od přírody dáno. Stejně jako lidé mají sportovní, hudební nebo malířský talent, tak má někdo talent na jazyky. Každý je dobrý v něčem jiném. Ale faktem zůstává, že znalost angličtiny je čím dál důležitější. A tak nezbývá než se pořádně zapřít a naučit se tento mezinárodní jazyk, i když to nejde úplně snadno.

A kdo jiný by měl mít pro to pochopení, než já? Koneckonců z neúspěšného studenta se stal úspěšný absolvent Cambridge zkoušky C2 (úroveň rodilého mluvčího) a učitel a lektor angličtiny. Proto chápu, že každý student je jiný a potřebuje individuální přístup. Také mi neschází trpělivost, protože kdyby nebyli lidé trpěliví se mnou, těžko bych nyní uměl tak dobře anglicky.

Mým cílem je žákům ukázat, že to opravdu jde. Nezáleží, jakou cestou se vydají, ale cíl je pořád stejný. A také pevně věřím, že k tomuto cíli, tedy naučit se anglicky, se dá dojít i cestou, která nás neubije nudou. Angličtina může být zábavná! Je potřeba i trocha píle a snahy, ale hlavně si musíte najít vlastní motivaci a opravdu chtít. A pak už vám nebude stát nic v cestě a naučení jazyku vám nejen přijde snadné, ale bude vás to bavit.

Mým cílem je tedy nejen naučit vás anglicky, ale pokud možno probudit ve svých žácích zájem a snad i lásku k jazykům.

Lektoři

Martin

S lekcemi a kroužky angličtiny jsem začal v roce 2023. Momentálně působím na škole ve Kbelích a v Satalicích. Zároveň učím angličtinu i jako učitel na druhém stupni základní školy Kbely. Zkušenosti s lektorováním kroužků a individuálních lekcí mám již od svých 19 let. Jsem majitelem certifikátu C2 Cambridge English. Osobně mám velice rád Anglii a vždy se těším zpět.

Eliška

Angličtinu doučuji od 18 let. Po gymnáziu jsem se přestěhovala do Anglie, kde jsem studovala Psychologii na University of Worcester. V současné době studuji dálkově na King’s College London. V rámci studia jsem také prošla kurzem CELTA, který se specializuje na učení angličtiny. V současné době vedu kroužky angličtiny pro děti a vedu kurzy pro starší děti a dospělé. Mám zkušenosti i s učením online.

Co říkají moji studenti?